Skip to content

İş Hayatım

Sevdiğiniz işi yaparsanızbir gün bile çalışmış sayılmazsınız.
“Konfüçyüs”

· Emek verip Ekmek Aldığım Firmalar ·

Eğitim Merkezi Yöneticisi

İstanbul Büyükşehir Belediyesi bünyesinde yetişkinlere yönelik eğitim hizmeti veren Enstitü İstanbul İsmek’te 2017 yılından bu yana eğitim merkezi yöneticisi olarak çalışmaktayım.

Adli Kalem İşleri Usta Öğreticisi

İstanbul Büyükşehir Belediyesi bünyesinde yetişkinlere yönelik eğitim hizmeti veren Enstitü İstanbul İsmek’te 2011 – 2017 yılları arasından Adli Kalem işleri dersi usta öğreticisi olarak görev yaptım.

Hukuk İşleri Yetkilisi

2011 – 2017 yılları arasında Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş.  bünyesinde Hukuk Müşavirine bağlı olarak Hukuk İşleri Yetkilisi olarak görev yaptım.

Hukuk İşleri Uzmanı

2009 – 2011 yılları arasında internet servis sağlayıcı TTNET A.Ş. bünyesinde Hukuk İşleri Uzmanı olarak görev yaptım. 

Hukuk İşleri Uzmanı

2006 – 2009 yılları arasında Türkiye’nin önde gelen Havacılık yer hizmetleri firması Çelebi Holding A.Ş. bünyesinde Hukuk Müşavirine bağlı olarak Hukuk İşleri Uzmanı olarak görev yaptım.

Denge Hukuk Bürosu
Hukuk İşleri Uzmanı

2005 yılında askerlik hizmetimi tamamladıktan sonra Denge Hukuk Bürosunda Hukuk İşleri Uzmanı olarak görev yaptım.

Aksen Hukuk Bürosu
Hukuk İşleri Uzmanı

2001 – 2003 yılları arasında çeşitli firmalara icra takip hizmeti veren Aksen Hukuk Bürosu bünyesinde Hukuk İşleri Uzmanı olarak görev yaptım. 

Sert Hukuk Bürosu
Hukuk İşleri Uzmanı

2001 yılında çeşitli firmalara icra takip hizmeti veren Ahmet Sert Hukuk Bürosu bünyesinde Hukuk İşleri Uzmanı olarak görev yaptım. 

Endi Market
Satış Görevlisi

2000 – 2001 yılları arasında Zincir Market hizmeti veren Endi Marketlerinde, kasa, reyon ve satış görevlisi olarak görev yaptım.